Baterie alkaliczne GP wśród najlepszych na rynku!

Baterie alkaliczne GP wśród najlepszych na rynku!

O tym, jak ważna jest jakość i moc baterii zasilających większość przedmiotów codziennego użytku, nie trzeba przekonywać nikogo.

Alkaliczne “paluszki”, czyli baterie AA i AAA to absolutna konieczność w każdym domu. Nie sposób wymienić wszystkich urządzeń, które pracują dzięki pracy tych małych dostawców energii. Funkcjonalność i szeroki wachlarz zastosowań powodują, że każdego dnia miliony Polaków kupują baterie alkaliczne, mając przy tym do wyboru asortyment wielu producentów.

Jak nie zgubić się w konkurencyjnym gąszczu i zagwarantować sobie udane zakupy, a swoim przedmiotom zasilanym bateriami – długotrwałą pracę i bezpieczeństwo?Polski Instytut Badań Jakości (PIBJA), przy współpracy z portalem Onet.pl przygotował i przeprowadził test 18 różnych marek baterii AA i AAA.
Wszystkie baterie zostały przetestowane dziesięciokrotnie w laboratorium Polskiego Instytutu Badań Jakości, w tych samych warunkach i przy zastosowaniu tych samych parametrów.

Baterie GP osiągnęły świetny wynik!

W badaniu baterii alkalicznych AA GP uzyskało wynik ogólny na poziomie 96,1% z baterią GP Super AA będąc na podium wśród czołowych graczy.W stosunku jakości do ceny wyprzedziliśmy głównych konkurentów uzyskując wynik 70,5% (GP Ultra AA) oraz 70,1% (GP Super AA).

Wyniki były jeszcze lepsze w badaniu pojemności baterii alkalicznych AAA, w którym baterie GP Ultra+ AAA uzyskały aż 96,1% punktów a GP Ultra AAA – 94,2%, wyprzedzając większość baterii znanych marek.

Jesteśmy pewni jakości i wartości produktów marki GP, które oddajemy w Wasze ręce, dlatego z dumą od ponad 27 lat w Polsce zasilamy energią Waszą codzienność.

Stosunek jakości baterii do ceny – w tej kwestii wybór marki GP jest już nie tylko oczywisty, ale potwierdzony znakiem jakości “Q”!

 

Źródło: PIBJA, Badanie porównawcze 19 marek baterii alkalicznych typu AA oraz PIBJA, Badanie porównawcze 19 marek baterii alkalicznych typu AAA, 2020


Udostępnij:
share icon Udostępnij na Twitterze