Baterie alkaliczne – niezastąpione w każdym domu

Baterie alkaliczne – niezastąpione w każdym domu

Baterie alkaliczne są najbardziej popularnym źródłem energii do zasilania domowych urządzeń. Dlaczego? To proste – współczesne urządzenia elektroniczne, a nawet zabawki interaktywne potrzebują dużego zastrzyku energii, a baterie alkaliczne są w stanie go zagwarantować.

Na początku lat sześćdziesiątych XX wieku zostały wprowadzone na rynek baterie alkaliczne, które z dnia na dzień stały się konkurentem dla podstawowej klasy baterii cynkowo-węglowych. W niedługim czasie okazało się, że przewaga baterii alkalicznych nad „zwykłymi” jest bardzo wysoka, gdyż baterie alkaliczne świetnie dawały sobie radę z urządzeniami o dużym poborze mocy. Otóż charakteryzują się one:

  • lepszymi parametrami od baterii cynkowo-węglowych – ich żywotność jest dłuższa
  • większą wydajnością
  • dłuższym czasem przydatności
  • odpornością na wycieki i działaniem w szerszym zakresie temperatur.

GP Battery posiada w swojej ofercie trzy serie baterii alkalicznych: Super Alkaline, Ultra Alkaline i Ultra Plus Alkaline, które przeznaczone są do urządzeń o dużym poborze energii
i sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebujemy dużej mocy w urządzeniach domowych. Baterie te są uniwersalne i zapewnią dłuższą żywotność odtwarzaczom muzyki, zegarom, latarkom czy elektrycznym szczoteczkom do zębów.


Udostępnij:
share icon Udostępnij na Twitterze