Czy znasz nasze akcesoria?

Czy znasz nasze akcesoria?

Trudno jest nam sobie wyobrazić życie bez smartfonów, tabletów czy nawigacji, prawda? Każdy z nas dysponuje przynajmniej jednym z tych urządzeń i w mniejszym lub większym stopniu jesteśmy od nich uzależnieni. Nasz spokój ducha warunkuje również fakt, że w każdej chwili, będąc poza domem, możemy z nich korzystać i nie straszna nam np. rozładowana bateria, ponieważ możemy ją w szybkim tempie naładować korzystając z całej gamy akcesoriów GP.

Przewody GP USB

Wygodne i bezpieczne, wykonane z materiału zabezpieczającego przed splątaniem. Zapewniają szybkie połączenie z gniazdami microUSB w urządzeniach mobilnych. Dostępne w dwóch wariantach – o długości 1 i 2 metrów.

Ładowarki ścienne i multi USB

Ładowarki ścienne posiadają podwójne wyjście, a multiładowarka ma 5 wbudowanych portów USB, dzięki czemu możesz oszczędzić cenny czas. Obie ładowarki to możliwość szybkiego naładowania urządzeń mobilnych.

Ładowarki samochodowe

Posiadają 1,2 lub 3 wejścia USB – idealne na długie wyprawy samochodowe dla osób korzystających z wielu urządzeń jednocześnie, zapewniają szybkie ładowanie tabletów, odtwarzaczy MP3, DVD, telefonów komórkowych czy aparatów fotograficznych. Idealne i wygodne w użytkowaniu.

Ładowarka bezprzewodowa Qi

Pracuje w systemie ładowania bezprzewodowego. Posiada elegancki wygląd, jest lekka, wygodna i niezwykle funkcjonalna. Docenią ją wszyscy właściciele urządzeń zgodnych ze standardem Qi. Nasza ładowarka wytwarza pole elektromagnetyczne i ładuje akumulator wytwarzając indukcję, dzięki temu wystarczy położyć urządzenie na ładowarce żeby proces się rozpoczął.

 


Udostępnij:
share icon Udostępnij na Twitterze