Ferie w górach – przygotuj się na zimowe szaleństwo

Ferie w górach – przygotuj się na zimowe szaleństwo

Ferie zimowe to idealny czas na aktywny wypoczynek. A gdzie najlepiej wypocząć, jak nie w górach? Nigdzie indziej duch zimowego szaleństwa nie jest tak intensywny, zabawa przednia, a widoki zapierające dech w piersiach.

Jeździsz na nartach, snowboardzie, a może jak dotąd nie próbowałeś/-aś swoich sił na stoku? Pamiętaj, że nigdy nie jest za późno na naukę. Przy każdym stoku znajdują się wypożyczalnie sprzętu, istnieje również możliwość opłacenia lekcji z profesjonalistą – instruktorem, który pomoże nam stawiać pierwsze kroki.

Co zabrać ze sobą na wyjazd?

Pakując walizkę trzeba postawić przede wszystkim na komfort i ciepło, wszak pogoda w górach bywa zmienna. Zabierzmy ze sobą bieliznę i odzież termoaktywną, bluzy polarowe, ciepłe spodnie, kombinezon narciarski, grube i nieprzemakalne buty, ciepłe rękawice, wełnianą czapkę i szalik. Będąc w górach ubierajmy się na cebulkę, dzięki czemu nie doprowadzimy ani do przegrzania ani wychłodzenia organizmu.

Odzież i sprzęt narciarski to jednak nie wszystko. Nie możemy przecież zapomnieć o telefonie, tablecie, który umili podróż czy odtwarzaczu MP3. Niezależnie od tego, czy jesteśmy w podróży, hotelu, czy samochodzie miejmy zawsze energię pod ręką. Powerbank GP jest niezawodnym źródłem dodatkowej energii dla urządzeń wyposażonych w wejście USB. Będąc w górach pamiętajmy, aby zawsze mieć naładowany telefon i dodatkowe źródło potrzebnej energii. Tak wyposażeni możemy ruszać na stok.


Udostępnij:
share icon Udostępnij na Twitterze