GP zdobyło miano Lidera Sprzedaży oraz statuetkę Złoty Paragon 2020

GP zdobyło miano Lidera Sprzedaży oraz statuetkę Złoty Paragon 2020

X edycja konkursu “Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich” rozstrzygnięta! 

Jesteśmy dumni, że marka GP Batteries zdobyła wyróżnienie Lidera Sprzedaży oraz statuetkę Złoty Paragon w tak szacownym konkursie, w którym nagradzane są produkty rynku FMCG, a także osoby i firmy, które mają wybitny wpływ na rozwój tej branży.

Konkurs inny niż wszystkie

Tegoroczne wydarzenie w niczym nie przypominało poprzednich edycji. Ze względu na sytuację epidemiczną uroczystość była transmitowana w samo południe, 15 maja 2020 r., za pośrednictwem Internetu. Pomysłodawcami konkursu są wydawnictwo Fischer Trading Group oraz miesięcznik “Hurt i Detal” – ukazujący się od 2006 r. wiodący magazyn prasy handlowej. Już od 2011 r. organizuje niepowtarzalne gale, podczas których przyznawane są statuetki i prestiżowe wyróżnienia. Tegoroczne wydarzenie honorowym patronatem objął m.in. Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Przebieg konkursu

W jubileuszowej edycji konkursu udział wzięło 350 produktów, rywalizujących w 65 kategoriach. Swoje głosy detaliści oddawali za pośrednictwem specjalnej ankiety, która dołączona była do lutowego wydania miesięcznika “Hurt i Detal”. Kupcy wskazywali w nich produkty, które najlepiej sprzedawały się w ich sklepie w 2019 r. Oddano 611 ankiet wypełnionych przez przedstawicieli handlu tradycyjnego, niezależnego, sieciowego, po wielkopowierzchniowy. Wszystkie nadesłane głosy policzyła niezależna agencja badawcza Kantar, która doradzała także przy organizacji i opracowała raport wynikowy, wskazujący laureatów. Na tym jednak nie koniec. Także kolegium redakcyjne “Hurt i Detal” przyznało nagrody specjalne i jubileuszowe. 

Złoty paragon w kategorii “Baterie”

Konkurs “Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich” wskazuje marki wyróżniające się pełnym profesjonalizmem i prężnym działaniem. Co więcej, świadczy on o uznaniu kupców i wyborach klientów. Dlatego z dumą myślimy o wynikach tegorocznej edycji, w której w kategorii “Baterie” przyznano bateriom alkalicznym GP Super AA blister pierwsze miejsce i Złoty Paragon. Dla nas to przede wszystkim najlepszy dowód na zaufanie konsumentów. To właśnie ich wybór wskazał baterie, które królowały na półkach sklepowych w ubiegłym roku. Wierzymy, że jest to wynikiem naszych relacji z konsumentami i odpowiadania na ich najważniejsze potrzeby. To w ich ręce od ponad 27 lat oddajemy produkty, które zasilają energią urządzenia codziennego użytku w polskich domach.

Baterie alkaliczne GP Super AA

Baterie alkaliczne GP Super AA stworzyliśmy z myślą o zaspokajaniu rosnącego zapotrzebowania na energię urządzeń codziennego użytku. Nasze doświadczenie sprawia, że produkty GP cechuje wyjątkowa trwałość, długi czas pracy, najlepsza jakość i przystępna cena. Nic dziwnego, że to najczęściej wybierane baterie alkaliczne, bo w porównaniu do zwykłych “paluszków” potrafią działać do 7 razy dłużej. Stosunek jakości do ceny został już poświadczony znakiem jakości “Q”. Konkurs “Złoty Paragon” potwierdził z kolei, że baterie alkaliczne GP Super AA to liderzy w zakresie zasilania urządzeń. Ich jakość i moc gwarantują niezawodne działanie sprzętów codziennego użytku z umiarkowanym poborem mocy. Baterie te przez lata zyskały uznanie i lojalność użytkowników, którzy cenią sobie ciągłość działania, poczucie komfortu i oszczędność. Cieszymy się, że oferujemy klientom pewność i niezawodność, a dumą napawa nas fakt, że wybierają produkty GP spośród szerokiego asortymentu pozostałych producentów. Tytuł Lidera Sprzedaży to dla nas potwierdzenie, że rozwijamy się w najlepszym możliwym kierunku, że wprowadzane przez nas innowacje i rozwiązania energetyczne wnoszą nową jakość do codzienności Polaków.

Pragniemy podziękować klientom za wybór naszych baterii oraz partnerom handlowym za owocną współpracę i wszystkie oddane głosy. Dziękujemy także organizatorom konkursu i gratulujemy wszystkim laureatom. Dla nas wygrana Złotego Paragonu oznacza nie tylko dumę, ale jeszcze większą motywację do działania.


Udostępnij:
share icon Udostępnij na Twitterze