#IGPYou – dziękujemy

#IGPYou – dziękujemy

Czyli o tym jak GP wspiera naszą codzienność.

O tym, że potrzeba zasilania przeróżnych sprzętów elektrycznych towarzyszy nam na co dzień, wiedzieliśmy od dawna. Dlatego stworzyliśmy szeroką gamę produktów, które mają ułatwiać Wam funkcjonowanie każdego dnia. Jednak dzięki akcji #IGPYou wiemy coś więcej. Pomagamy Wam sprostać codziennym obowiązkom i dodatkowo umilamy odpoczynek. Wasz odzew przekroczył nasze oczekiwania. Pokazaliście nam mnóstwo zastosowań dla produktów GP, o niektórych nawet nam się nie śniło!

Energia non stop

Powerbanki GP nie dość, że zasilają większość Waszych urządzeń elektrycznych, to wciąż zyskują na popularności. Ładujecie nimi smartfony, tablety, czytniki e-booków, aparaty, a nawet słuchawki bezprzewodowe. Wszystko po to, bym móc cieszyć się energią każdego dnia. Powerbanki dają Wam komfort i pewność, że sprzęty, bez których nie potraficie wyobrazić sobie codziennego funkcjonowania, będą zawsze gotowe do działania. Zabieracie je w podróże, te dalsze i bliższe, dzięki czemu nie musicie czuć się uzależnieni od tradycyjnych źródeł energii. Projektując Powerbanki GP chcieliśmy, by były zarazem wydajne i poręczne. Nie ma dla nas lepszego dowodu na to, że sprostaliśmy zadaniu, kiedy piszecie, że zawsze macie je przy sobie – w kieszeniach, plecakach, torebkach… Wasze komentarze z hasztagiem #IGPYou uświadomiły nam, że nasze powerbanki dają Wam poczucie wolności, swobody i mobilności. 

Niech stanie się jasność

Żeby rozświetlić ciemność nie trzeba wiele. GP ma na to dużo sposobów: od latarek ręcznych, przez czołówki czy latarki z dodatkowym światłem bocznym. Latarki GP są wielofunkcyjne i mają mnóstwo zastosowań. Rozświetlicie nimi ciemność w domu, warsztacie, na kempingu albo podczas niespodziewanej awarii na drodze. Są odporne na trudne warunki pogodowe, dzięki czemu nigdy Was nie zawiodą. Poszczególnymi modelami latarek GP oświetlicie zarówno ciasne miejsca, jak i duże obszary oraz odległe obiekty. Na tym jednak fantazja się nie kończy. Latarki GP są praktyczne, ale mogą też dawać wiele radości, na przykład podczas zabawy w teatr cieni. Mamy też dowód na to, że światło naszych latarek może tworzyć magię! W swoich komentarzach dowiedliście, że ze sprzętem GP ograniczeniem może być tylko wyobraźnia.

Małe baterie, a tyle radości

Ogniwa GP świetnie sprawdzają się w każdym urządzeniu. Jeśli sprzęty, którymi się otaczacie na co dzień mają dawać radość, to muszą być zawsze gotowe do użycia. To zadanie dla nas. W komentarzach #IGPYou daliście na to mnóstwo dowodów. Jedni akumulatorami zasilają gry i zabawki, dzięki którym mogą rozładować nagromadzone w ciągu dnia emocje. Inni dzięki akumulatorom i ich mocy napędzania najróżniejszych zabawek oraz lampek nocnych dla najmłodszych, wieczorami znajdują chwilę wytchnienia. Jeszcze innym w odpoczynku pomaga pilot do telewizora, który skrywa zaledwie dwie niewielkie baterie, a ma moc “otwarcia okna” na świat. Nieliczni, choć są i tacy, uwielbiają poranny dźwięk budzika zasilanego bateriami GP. Wszyscy jesteście różni, ale my mamy jeden cel. Nie ma dla nas nic cenniejszego niż dawanie Wam energii i radości. 

GP w sportowej czołówce

Akcja #IGPYou pokazała, jak wielu sportowców – amatorów i zawodowców – wybiera GP. Naszymi powerbankami ładujecie sportowe zegarki i bezprzewodowe słuchawki, a bateriami i akumulatorami zasilacie pasy do pomiaru tętna, przenośne głośniki i lampki do rowerów. To dla nas duma, że pomagamy Wam osiągać coraz to lepsze wyniki. Cieszymy się, że wspieramy Was w realizowaniu pasji, nawet tych najdziwniejszych. My – tak jak Wy, sportowcy – wciąż chcemy być lepsi w tym, co robimy. Wasze komentarze to dowód, że GP umila sportowy wysiłek i przyczynia się do wyzwalania endorfin, które Was napędzają.

Nowe życie w oldschoolowych gadżetach

Chociaż większość z Was potrzebuje mocy w urządzeniach najnowszej generacji, znaleźli się i tacy, którzy cenią sobie sprzęty używane jeszcze w ubiegłym wieku. Jak się okazuje, GP sprosta każdemu zadaniu. Paluszki i akumulatory potrafią tchnąć nowe życie nawet w akcesoria z minionej epoki, jak GameBoy, discman czy walkman. Macie sprzęty, których używacie już od kilkunastu albo kilkudziesięciu lat? a może już dawno spoczęły na dnie szuflady? Nic straconego! GP zapewni im świeżą energię i tchnie w stare urządzenia nowe życie. Wam pozostanie tylko cieszyć się nową energią i wspomnieniami. 

GP energetyzuje ludzi

Nie wierzycie, że coś tak niewielkiego jak bateria może napełnić energią nawet człowieka? To proste! Ogniwa GP zasilają sprzęt, który mobilizuje Was do działania i każdego dnia dba o Wasze pozytywne nastawienie. Dzięki komentarzom #IGPYou wiemy, że każdemu z Was coś innego daje radość i dobrą energię. Dla jednych to piękny uśmiech, o który dba szczoteczka elektryczną napędzaną bateriami GP. Dla innych to pasje, przy którym wykorzystują nasz sprzęt, taki jak czołówki. My dajemy Wam energię, którą Wy później uwalniacie i dajecie ją światu. Wiemy, że wszyscy jesteście różni i tym bardziej cieszymy się, że nasza gama produktów potrafi Was wszystkich energetyzować. 

Akcja #IGPYou pokazała, że wszyscy pragniemy energii. Sytuacje, w których potrzebujecie produktów GP były dla nas niekiedy zaskakujące. Towarzyszymy Wam w spełnianiu podstawowych potrzeb, bo zasilacie naszymi ogniwami aparaty słuchowe. Jesteśmy z Wami też w momentach relaksujących, ponieważ ogniwa GP potrafią napędzić nawet najbardziej skomplikowaną grę i zabawkę. Każdy z nas ma inne potrzeby i priorytety. Jednak bez względu na to, jaki sprzęt chcemy zasilić, łączy nas jedno – wybór GP. Jako wiodąca na rynku firma jesteśmy dumni, że potrafimy sprostać i tym codziennym i niecodziennym potrzebom. Cieszymy się, że jesteśmy z Wami w każdej, nawet nieoczywistej sytuacji. To nas napędza w tworzeniu coraz to lepszych źródeł energii, które sprostają Waszym potrzebom i oczekiwaniom.

Brałeś udział w konkursie? Znajdź siebie na plakacie!  [ZOBACZ PLAKAT]


Udostępnij:
share icon Udostępnij na Twitterze