Jesienne wycieczki –bez latarki ani rusz!

Jesienne wycieczki –bez latarki ani rusz!

 

Niższe temperatury, przeszywający wiatr i deszcz, to cechy charakterystyczne jesieni. Pogoda nas nie rozpieszcza, narzekamy na spadek formy i energii. Dni stają się krótsze, a noce coraz dłuższe. Pomimo tych, wydawać by się mogło, piętrzących się przeciwności nie rezygnujmy z wypraw, spacerów i wycieczek górskich. Oprócz zabrania ze sobą mapy, prowiantu, telefonu i peleryny przeciwdeszczowej nie zapomnijmy o….. latarce.

Nasze latarki z serii BEAM to niezbędny element wyposażenia, który przyda się, aby rozświetlić skąpane w mroku drogi i parki. Jeżeli od oświetlonych latarniami dróg i chodników wolisz miejsca bardziej ustronne, górskie szlaki i leśne dukty, nie możesz zapomnieć o zabraniu ze sobą dodatkowego źródła światła. Dzięki latarce każda droga jest do przejścia, nie ma ryzyka potknięcia się i nabawienia kontuzji czy zaginięcia na szlaku podczas dynamicznych zmian pogody w górach. Jesienna słota już nigdy nie będzie przeszkodą, aby aktywnie spędzać czas.

Latarki BEAM posiadają możliwość sterowania oświetleniem, 2 lub 3 tryby świecenia. Można je naładować  przez USB – zasilane są 4 bateriami AAA lub 2 bateriami AA. Wybierz więc jeden z naszych flagowych modeli latarek GP z serii BEAM i ciesz się przygodą.


Udostępnij:
share icon Udostępnij na Twitterze