Jesteś fanem fotografii? Weź udział w naszym konkursie!
Jesteś fanem fotografii? Weź udział w naszym konkursie!
Wiosna tuż za pasem, przyroda zaczyna budzić się do życia – to najlepszy moment, aby zacząć aktywnie spędzać czas. Tylko nie zapomnij wziąć ze sobą aparatu fotograficznego, ponieważ 6 marca ruszyła druga edycja konkursu fotograficznego odbywającego się pod hasłem „Cały rok z energią do życia”.
Konkurs podzielony jest na 3 etapy. W każdym z nich można przesłać maksymalnie 3 zdjęcia przedstawiające krajobrazy pasujące do aktualnie trwającego etapu. Od 3 marca do 22 maja trwa I etap pod hasłem Góry, od 2 czerwca do 21 sierpnia etap II – Morza i jeziora, a od 7 września do 13 listopada ostatni III etap – Lasy i parki. Każdy z nich kończy się wyborem 10 zdjęć, których autorzy automatycznie przechodzą do półfinału.
Biorąc udział w konkursie masz niepowtarzalną szansę na wygranie atrakcyjnych nagród. W każdym z 3 etapów do wygrania są zastawy zawierające baterie alkaliczne GP Ultra, latarki nagłowne oraz akumulatory ReCyko+ Pro. W finale wyłonionych zostanie 13 zwycięzców, którzy otrzymają kamery GoPro HERO4 Session oraz kalendarz ścienny GP Baterries na 2018 rok, w którym znajdą się finałowe zdjęcia.
Szczegóły dotyczące konkursu znajdziecie na stronie: http://www.konkursfotogp.pl/
Zachęcamy do udziału!