Świat po zmroku jest piękny, a odkrywcze wyprawy i wyjątkowe obserwacje nie muszą kończyć się wraz z zachodem słońca! Przy odpowiednim oświetleniu nawet w ciemności możesz zobaczyć to, czego pozornie nie widać nawet w najbliższym otoczeniu. Niezależnie od tego, czy jesteś na końcu świata, czy eksplorujesz swój własny ogród, lub ciągle na nowo odkrywasz najbliższe okolice, może się zdarzyć, że znajdziesz wyjątkowe miejsca, obiekty i okoliczności.

A jeśli dodatkowo lubisz uwieczniać swoje obserwacje na materiale video to znaczy, że ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!

 

CO ZROBIĆ, ŻEBY WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE?

Aby wziąć udział w konkursie, przygotuj materiał w formie video o czasie trwania nie dłuższym niż 2 minuty. Co powinieneś sfilmować? Twój materiał filmowy musi powstać w miejscach w których nie ma dostępu do światła dziennego, czyli w warunkach, w których trzeba wykorzystać oświetlenie i urządzenia pozasilane energią pochodzącą ze źródeł takich jak baterie, powerbank, akumulatory, latarki. Co odkryjesz i sfilmujesz, zależy już wyłącznie od Ciebie!

 

CO MOŻESZ WYGRAĆ?

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy pięć, które nagrodzimy zestawem produktów:

Smartwatch Huawei Band 2 pro,
Latarka GP CR41,
Latarka czołowa XPLOR PH15,
Ładowarka Charge AnyWay X411,
PowerBank MP10MAT 10000 mAh,
Baterie alkaliczne GP Super AA (5 blistrów),
Baterie alkaliczne GP Super AAA (5 blistrów).

 

TO JEDNAK NIE WSZYSTKO!

Wybrane materiały znajdą się w filmie zamieszczonym na naszym profilu Facebooku i kanale YouTube, stając się częścią przygody „Zobacz więcej z GP”!

Zgłoszenia można nadsyłać już od dzisiaj do 31 października 2019r. na adres: zobaczwiecejzgp@promocjagp.pl
Jesteście gotowi? Kamera? Start!

Regulamin Formularz zgłoszeniowy