Latarka czołowa GP XPLOR PHR15

Latarka czołowa GP XPLOR PHR15

Światło, które zapewnia bezpieczeństwo w nocy, a jednocześnie znosi konieczność trzymania latarki w ręce? Tak, to możliwe z latarką czołową GP XPLOR PHR15!

Latarki czołowe to wybitnie udane produkty, który obowiązkowo muszą znaleźć się w każdym domu. Wszak ich światło służy do oświetlania naszego pola widzenia. Nowa seria „czołówek” GP XPLOR z pewnością zaskoczy użytkowników takiego sprzętu, gdyż  łączy w sobie nowoczesny styl, formę, atrakcyjną linię i wysoką jakość przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej wydajności.

Co wyróżnia model PHR15? Przede wszystkim wbudowany czujnik odległości, dzięki któremu natężenie światła jest automatycznie dopasowywane do warunków, jasność 300 lumenów, możliwość ładowania przez port microUSB, ochrona przed przeładowaniem i nadmiernym rozładowaniem oraz wskaźniki stanu ładowania i stanu akumulatorów. Ponadto latarka jest wodoszczelna (klasa wodoodporności IPX6), posiada 3 poziomy jasności, tryb blokady i pulsacyjny, a także wygodną opaskę mocującą z elementów odblaskowych.

Czołówki stają się coraz bardziej popularne. To nie jest zbędny gadżet, a „must have” każdego szanującego się biegacza, rowerzysty, spacerowicza czy pasjonata wspinaczek górskich. Latarki czołowe to wygodny sposób na ułatwienie sobie życia tak, aby po zmroku, zwłaszcza w jesienne i śnieżne dni, być bezpiecznym, widocznym, a przy tym mieć wolne ręce. Wszak możliwość korzystania z własnego źródła światła daje nam poczucie komfortu. Seria GP XPLOR, to sprawdzone rozwiązania, którym możemy zaufać.


Udostępnij:
share icon Udostępnij na Twitterze