Latarki GP Design Beam – Stworzone dla perfekcjonistów

Latarki GP Design Beam – Stworzone dla perfekcjonistów

Ciekawy wygląd, niezawodność i wyjątkowe funkcje, to cechy charakterystyczne najnowszej kolekcji latarek z serii GP Design Beam. Solidnie wykonane i łatwe w użytkowaniu latarki znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebne jest źródło światła.

Charakterystyczną cechą latarek z serii Beam jest łatwe sterowanie oświetleniem, intuicyjna obsługa i wysoka jakość wykonania. Myśląc o wysokiej jakości wykonania mamy na myśli perfekcyjne wykończenie i najlepsze materiały użyte do produkcji: aluminium klasy premium używane w przemyśle lotniczym, markowe diody Cree LED, perforowany uchwyt, wbudowany zaczep do smyczy, gumowy włącznik i przełącznik trybu pracy wykonany ze stali nierdzewnej.

Flagowe modele latarek z kolekcji Beam, model P55 i P15 przeznaczone są do zastosowania ogólnego. Świetnie sprawdzą się na kempingu, ułatwią poruszanie się w terenie, będą również niezastąpione w codziennych sytuacjach. Latarki w zależności od modelu posiadają 2 (P15) lub 3 (P55) tryby świecenia, łatwe i natychmiastowe skupienie wiązki światła, podwójny przełącznik ułatwiający użytkowanie (P55), korpus wykonany z wytrzymałego aluminium pokrytego trudnościeralną powłoką anodową, zabezpieczenie przed nieprawidłową biegunowością baterii i regulacja PWM stabilizująca strumień świetlny czy też zabezpieczenie przed toczeniem. Latarki z serii Beam zasilane są 4 bateriami AAA (P55) lub 1 AA (P15). Prezentacja pozostałych modeli dostępna jest na stronie: http://gp-design.com/.

Kolekcja GP Design Beam została nagrodzona najbardziej prestiżową z nagród w dziedzinie wzornictwa przemysłowego, jaką jest Red Dot Design Award 2017. To ogromne wyróżnienie, które motywuje do dalszego działania.


Udostępnij:
share icon Udostępnij na Twitterze