Nie przegap żadnego ujęcia z GP ReCyko+ Pro Photo Flash

Nie przegap żadnego ujęcia z GP ReCyko+ Pro Photo Flash

Wiosna to czas, kiedy miłośnicy robienia zdjęć budzą się z zimowego letargu i wyruszają w teren uwiecznić budzącą się do życia przyrodę. Czego poza odpowiednim sprzętem fotograficznym nie może zabraknąć w podstawowym wyposażeniu każdego fotografa? Oczywiście akumulatorów wielorazowego użytku. Koniecznie odGP Battery!

GP wychodząc naprzeciw stale rosnącym oczekiwaniom przyszłych i obecnych klientów opracowało innowacyjną serię dedykowanych ogniw GP ReCyko+ Pro Photo Flash. Te profesjonalne akumulatory, stworzone zostały z myślą m.in. o lampach reporterskich, ale nie tylko! Odznaczają się one wyjątkowo dużą pojemnością pozwalającą wykonać nawet 1400 błysków na jednym ładowaniu. Pamiętajmy również o tym, że akumulatory są przyjazne środowisku, co jest niebywale ważne dla nas wszystkich.

Nowe akumulatory GP ReCyko+ Pro Photo Flash charakteryzują się większą odpornością na pobór jednorazowego prądu. Do ich ładowania zalecany jest model ładowarki USB U421, która m.in. w połączeniu z powerbankiem zapewni gotowość do pracy Twoich akumulatorów w każdym czasie. GP ReCyko+ Pro Photo Flash są gotowe do działania od razu po wyjęciu z opakowania.

GP ReCyko+ Pro Photo Flash poddane zostały testowi realizowanemu przez czasopismo PCWorld. Składał się od z dwóch etapów: testu laboratoryjnego, polegającego na weryfikacji gotowości ogniw do użycia od razu po wyjęciu z opakowania i testu formatowania (cykolowania), który polegał na ładowaniu akumulatorów prądem 0,4A i ich rozładowywaniu prądem 0,3A. Badania trwały około dwóch miesięcy.
W wyniku przeprowadzonych testów akumulatory GP ReCyko zostały wyróżnione przez PCWorld, jako produkt godny polecenia. Szczegóły testu dostępne są w czerwcowym numerze PCWorld.


Udostępnij:
share icon Udostępnij na Twitterze