O podróżach i ładowarkach samochodowych słów kilka

O podróżach i ładowarkach samochodowych słów kilka

Smartfon czy tablet zdecydowanie ułatwiają życie. To nie tylko świetne urządzenia komunikacyjne, ale również sprawnie działająca nawigacja samochodowa. Niestety, czas ich działania na jednym ładowaniu nie jest długi, a jeżeli dodamy do tego włączoną funkcję GPS, to możemy być pewni, że urządzenie rozładuje się w bardzo szybkim tempie. Na szczęście istnieją ładowarki samochodowe zaopatrzone w gniazdo USB (np. model GP CC41).

Wyjeżdżając z rodziną zazwyczaj zabieramy ze sobą laptopa, tablet czy aparat fotograficzny. Dlatego warto rozważyć zakup ładowarki samochodowej z większą liczbą gniazd USB, po to, aby móc ładować kilka urządzeń jednocześnie. GP Battery wychodząc naprzeciw swoim klientom oferuje nowoczesny i praktyczny model CC61 wyposażony w 3 gniazda USB. Ta niewielkich rozmiarów ładowarka samochodowa pasuje do większości urządzeń z wejściem USB i idealnie sprawdzi się podczas długich podróży.

Ładowarki samochodowe, to także komfort i wygoda na co dzień. Natłok pracy i obowiązków oraz bycie w ciągłym ruchu powodują, że zapominamy o wielu rzeczach, w tym o naładowaniu urządzeń, z których korzystamy na co dzień.


Udostępnij:
share icon Udostępnij na Twitterze