Smartfon czy tablet zdecydowanie ułatwiają życie. To nie tylko świetne urządzenia komunikacyjne, ale również sprawnie działająca nawigacja samochodowa. Niestety, czas ich działania na jednym ładowaniu nie jest długi, a jeżeli dodamy do tego włączoną funkcję GPS, to możemy być pewni, że urządzenie rozładuje się w bardzo szybkim tempie. Na szczęście istnieją ładowarki samochodowe zaopatrzone w gniazdo USB (np. model GP CC41).

Wyjeżdżając z rodziną zazwyczaj zabieramy ze sobą laptopa, tablet czy aparat fotograficzny. Dlatego warto rozważyć zakup ładowarki samochodowej z większą liczbą gniazd USB, po to, aby móc ładować kilka urządzeń jednocześnie. GP Battery wychodząc naprzeciw swoim klientom oferuje nowoczesny i praktyczny model CC61 wyposażony w 3 gniazda USB. Ta niewielkich rozmiarów ładowarka samochodowa pasuje do większości urządzeń z wejściem USB i idealnie sprawdzi się podczas długich podróży.

Ładowarki samochodowe, to także komfort i wygoda na co dzień. Natłok pracy i obowiązków oraz bycie w ciągłym ruchu powodują, że zapominamy o wielu rzeczach, w tym o naładowaniu urządzeń, z których korzystamy na co dzień.