Poznaj latarki GP doskonałe na każdą wyprawę

Poznaj latarki GP doskonałe na każdą wyprawę

Latarki czołowe GP XPLOR, to linia profesjonalnych latarek łączących w sobie styl, jakość i formę. To również odpowiedź na rosnące potrzeby wymagających konsumentów, w tym specjalistów – ratowników medycznych, GOPR, strażaków i przedstawicieli innych służb mundurowych.

Dlaczego czołówki?

Lubisz przecierać górskie szlaki lub odkrywać nieodkryte? A może jesteś amatorem i pasjonatem speleologii? W końcu żadna wyprawa nie może się odbyć bez profesjonalnej latarki czołowej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, marka GP zaspokaja ich praktyczne potrzeby w codziennym życiu i w pracy, dostarczając produkty, które gwarantują najwyższą wydajność i sprawdzą się w każdej sytuacji.

W skład linii XPLOR wchodzą 3 modele latarek.

Model PH14 200lm, to latarka czołowa zasilana 3 bateriami alkalicznymi/ akumulatorami NiMH AAA. Posiada 3 poziomy jasności, tryb stały i pulsacyjny, tryb nocny, tryb blokady i co więcej charakteryzuje się klasą wodoodporności IPX6.

Model PH15 300lm dysponuje dodatkowo czujnikiem ruchu regulowanym ruchem dłoni i zasięgiem ponad 150 metrów.

Z kolei model PHR15 300lm jest latarką ładowalną (port microUSB), posiadającą czujnik odległości, który automatycznie dopasowuje natężenie światła. Model ten posiada jednocześnie ochronę przed przeładowaniem i rozładowaniem, wskaźnik stanu ładowania, a także wskaźnik stanu akumulatorów i baterii.

 

Dla każdego

Latarki czołowe GP XPLOR są szczególnie użyteczne dla specjalistów mających zajęte ręce podczas wykonywania codziennych prac. Są to przede wszystkim mechanicy, górnicy, strażacy, żeglarze, ratownicy medyczni, myśliwi, biegacze, czy wędkarze. Komfort użytkowania docenią także rowerzyści, amatorzy wspinaczek górskich i biwakowania.

Latarki czołowe XPLOR zapewniają oświetlenie w najtrudniejszych warunkach, sięgają tam, gdzie wzrok nie sięga i „zdejmują problem z głowy”.

 

A Ty, który model wybierzesz?


Udostępnij:
share icon Udostępnij na Twitterze