Praktyczne ładowarki USB

Praktyczne ładowarki USB

Jesteś zdecydowany na zakup akumulatorów? Najpierw zainwestuj w odpowiednią ładowarkę USB, która sprawdzi się świetnie także poza domem.

Ładowarka U421 posiada m.in. 4 niezależne kanały ładowania, zaawansowany procesor kontrolujący proces ładowania z funkcją „delta V”, wielobarwne diody LED i test poziomu naładowania akumulatora. Czas ładowania akumulatorów wynosi od 40 do 160 minut, w zależności od ilości (max 4 szt), pojemności (R03 AAA/ R6 AA) i stanu rozładowania ogniw Ni-MH. Po pełnym naładowaniu ładowarka automatycznie się wyłącza. W zestawie otrzymujemy również zasilacz sieciowy GP WA21 z gniazdem USB 2,4A oraz kabel micro USB.

Podobną specyfikacją i zasadą działania charakteryzuje się ładowarka GP, model U411 dostępny w sprzedaży z czterema akumulatorami R6 o pojemności 2000 i 2100mAh. Ładowarka nadaje się do
wielokrotnego ładowania ogniw niklowo-wodorkowych AAA/R03 i AA/R6. Posiada dwa kanały ładowania, dzięki czemu możemy ładować dwa lub cztery akumulatory jednocześnie. Do ładowarki dołączony jest zasilacz sieciowy GP WA11 i/lub WA12 z gniazdem USB.

Stosowanie akumulatorów, które mogą być wielokrotnie ładowane jest komfortowe i wygodne, wpływa na oszczędność pieniędzy i przyczynia się do ochrony środowiska.


Udostępnij:
share icon Udostępnij na Twitterze