Rozdajemy prezenty ze Świętym Mikołajem!

Rozdajemy prezenty ze Świętym Mikołajem!

Nie da się ukryć, że wszyscy potrzebujemy dobrej energii. Najlepiej jednak jest, kiedy potrafimy się nią dzielić – wtedy napędza ona nie tylko nas samych, ale także ludzi w naszym otoczeniu! W związku z tym mamy cały worek wypełniony prezentami od Świętego Mikołaja, które to prezenty chętnie rozdamy tym, którzy w tym roku mogą się pochwalić dobrymi uczynkami.

Na naszym profilu na Facebooku trwa konkurs, w którym prosimy o napisanie w komentarzu, w jaki sposób wykorzystaliście wspomnianą dobrą energię, aby szerzyć dobro wokół siebie. Pięć osób, które opiszą najciekawiej to, jak pomagali innym i sprawiali, że rok 2020 był chociaż trochę lżejszy i przyjemniejszy, nagrodzimy naszym wyjątkowym zestawem prezentowym! W jego skład wchodzą nasze latarki, PowerBanki oraz akumulatory ReCyko, a także gadżety GP. Zachęcamy wszystkich do zabawy i z niecierpliwością czekamy na komentarze – pokażcie nam, że dobra energia krąży w Waszych żyłach!

Regulamin konkursu: https://bit.ly/RegulaminGPMikolajki2020 Post na Facebooku: https://www.facebook.com/gpbatteriespolska/photos/a.379087962281696/1548054888718325/


Udostępnij:
share icon Udostępnij na Twitterze