Zatrzymać wiosnę w kadrach zdjęć

Zatrzymać wiosnę w kadrach zdjęć

GP ReCyko+ Pro Photo Flash zostały stworzone dla osób, które potrzebują wydajnego źródła energii do zasilania aparatów fotograficznych czy lamp błyskowych. Akumulatorki niklowo-wodorkowe (Ni-MH) typu AA należą do serii profesjonalnej i są oznaczone zielonym paskiem. Dzięki bardzo wysokiej pojemności (2600 mAh) umożliwiają wykonanie do 1400 błysków z jednej lampy oraz wytrzymują nawet do 300 cykli ładowania i rozładowania. Specyfikacja mówi sama za siebie, ale co ma wspólnego lampa błyskowa z wiosną?

Pasjonaci uwielbiają fotografować budzącą się do życia przyrodę. Pierwsze pączki, kwiatki, przylatujące ptaki budzą w nas jeszcze większą tęsknotę za ciepłem i pogodną aurą. Wiosenne słońce bywa jednak bezlitosne, a robiąc zdjęcia pod słońce musimy pamiętać o lampie błyskowej, dzięki której będziemy mieć doświetlony pierwszy plan.

Wybór technik fotografowania jest bardzo różnorodny, dlatego nie ograniczajmy się. Wykorzystujmy wiosenne słońce, które, w zależności od pory dnia, daje inne światło. Światło ciekawie modeluje scenerie i efekt naszej pracy zależy od nas samych. A po intensywnym dniu spędzonym na robieniu zdjęć wiosennych scenerii, nie zapomnijmy o zapewnieniu trwałości akumulatorkom GP ReCyko+ Pro Photo Flash i naładowaniu ich przy pomocy odpowiedniej ładowarki GP.


Udostępnij:
share icon Udostępnij na Twitterze